שלום, שמי אורן רדה ואני דור שני של אינסטלטורים.
מיקצועיות, שירות ואמינות הם אבני הדרך בעבודתי.
בוא להיות חלק ממעגל הלקוחות המרוצים שלי!

אינסטלטור בהרצליה והסביבה

אינסטלטור בהרצליה מתאים לכל סוגי עבודות האינסטלציה וזמין עבורכם 24 שעות ביממה בכדי לטפל באחרון התקלות כפי שטופלה הראשונה. שירותי האינסטלציה שלנו כוללים: החלפה והתקנה של דודי שמש ודודי חשמל, פתיחת סתימות מים, פתיחת סתימות ביוב, החלפת צנרת מים, התקנת ברזים, תיקון פיצוצי מים ואיתור נזילות.

 

אינסטלטור בהרצליה

אינסטלטור בהרצליה

אודות אינסטלטור בהרצליה ושירותיו
אורן רדה הוא אינסטלטור מקצועי עם מעל ל-30 שנות ניסיון ומוניטין בענף האינסטלציה בישראל. אורן מספק שירותי אינסטלציה בהרצליה והסביבה בהתאמה אישית לכל דורש המבקש לקבל עבודת אינסטלציה מקצועית ויסודית במחיר שפוי והוגן לכל כיס.

איך לבחור אינסטלטור מקצועי בהרצליה?
אינסטלטור מקצועי בעל מוניטין הפועל בהרצליה והסביבה ידרוש מחירים הוגנים בהתאם למחירון האינסטלטורים העדכני ויגבה תשלום רק עבור העבודה שהתבצעה בפועל מתוך האג'נדה שאמינות השירות וטובת הלקוח הם מעל הכל. אנו משתמשים בכלי העבודה וטכניקות העבודה המתקדמים ביותר וזו גם הסיבה לכך שאנו יכולים להרשות לעצמנו לדרוש מחירים הוגנים יותר. הסיבה לכך היא אופן העבודה ויעילותה הודות למשך העבודה הקצר יותר ותפוקת העבודה של השרברב בהתאם לתקלה אליה נקרא לתקן.

אינסטלטור בהרצליה זמין 24 שעות ביממה

אם נתקעתם עם פיצוץ בצנרת המים או עם ריח נוראי המגיע מהביוב, אתם מוזמנים לפנות אלינו 24 שעות ביממה ואנו נגיע אליכם ונדאג לטפל בבעיה עד שתסתיים בהצלחה. אנו זמינים עבורכם בכל עבודת אינסטלציה אשר נדרש לעשות מהקלות ביותר ועד המורכבות ביותר. אנו עובדים במרץ כדי שאתם תצאו מרוצים. אם אתם עדיין מתלבטים בבחירת האינסטלטור המתאים ביותר לצורך ביצוע עבודת האינסטלציה בביתכם, אתם יכולים לבדוק אותנו בעצמכם ולקרוא על עשרות הלקוחות המרוצים שלנו והמלצותיהם. כאשר מדובר ב-30 שנות ניסיון בענף האינסטלציה, אין עוררין כי שיטות העבודה והכלים שרכשנו לאורך הדרך הם קרוב לוודאי מבין המתקדמים בישראל.

אנו גאים לספק לכם את שירותנו על הצד הטוב ביותר, מתוך אמונה כי לקוח מרוצה הוא בסופו של דבר הפנים של העסק שלנו ומוניטין שנבנה לאורך שנים לא בא ברגל ולכן אינו מובן מאליו כלל וכלל. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ולבצע עבורכם את כל תיקוני האינסטלציה אותם למדנו לבצע באופן מקצועי ויסודי ולדרוש רק את מה שמגיע לנו על העבודה.

מחפשים אינסטלטור לתיקוני אינסטלציה הפועל 24 שעות ביממה? התקשרו עכשיו ותאמו מועד הגעתו בהקדם האפשרי ובמחיר הוגן וללא תחרות.