הברז במטבח מטפטף במשך שבועות וגורם לאיבוד מים? לא מצליחים לפתוח את הברז באמבטיה? אם אתם גרים בתל אביב או בעיר הסמוכה לה, מומלץ להתעניין בשירותי אינסטלטור בתל אביב שיוכל לבוא לביתכם ולגמול אתכם מהבעיות שגורם לכם הברז הסורר. כמו כן, גם אם אותם הברזים עובדים כרגיל אך החלטתם לרענן את העיצוב של הבית ולהחליף את הברזים באמבטיה לברזים חדישים ומעוצבים, כדאי לקרוא לאינסטלטור לצורך החלפת ברזים.

החלפת ברזים בתל אביב

החלפת ברזים – אינסטלטור בתל אביב

סוגי החלפת ברזים ותיקונים

קיימים סוגים שונים של תיקוני ברזים. אלה כמה דוגמאות לתיקונים אלה:

החלפת ידיות – ידיות הברזים יכולות להיהרס בשל שחיקה ובלאי שהם מנת חלקם של האביזרים הבאים במגע עם מים באופן תמידי. האינסטלטור יכול לבצע החלפה לכל סוגי הברזים.

תיקון ברזים בעלי ידית אחת – ברזים אלה נקראים ברזי מיקסר. בברזים אלה יש ידית אחת שבעזרתה ניתן לשלוט על זרם המים ולבחור את הטמפרטורה הרצויה. כאשר ידית זו מתקלקלת, לא ניתן לווסת את המים ולכן חשוב לקרוא לאיש מקצוע.

החלפות שונות – האינסטלטורים מבצעים החלפות של מנגנוני הברזים או הגומיות בהתאם הצורך, שכן חלקים אלה נוטים להישחק ככל שהשימוש בהם עולה.

טיפול בנזילות – לפעמים הברז רק נוזל או מטפטף ואין בעיה בסיבוב הידית. אינסטלטור מקצועי יוכל לזהות את הבעיה ולטפל בה.

לאיזה ברז להחליף – האינסטלטור יכול להמליץ לכם על סוג הברז המתאים בהתאם למבנה המטבח שלכם. אם תרצו לבצע שיפוצים במטבח ותבחרו ברזים מעוצבים וייחודיים, ייתכן שתצטרכו לבצע שינויים גם במבנה המטבח עצמו כדי לא לפגוע באספקת המים השוטפת.

איך לבחור אינסטלטור

אם אתם גרים באזור המרכז, מומלץ כמובן להזמין אינסטלטור בתל אביב שיוכל לבוא במהירות ולהחליף את הברז הבעייתי. אך מעבר למיקום, חשוב לבחור אינסטלטור איכותי שיודע מה הוא עושה. תוכלו לשאול מכרים וחברים באזורכם לגבי אינסטלטור מומלץ ולפנות אליו בשעת הצורך. שאלו את החברים לגבי חוויית השירות שהם קיבלו. כמו כן, אם אין לכם חברים שהחליפו ברזים לאחרונה, תוכלו להיעזר באתרי האינטרנט השונים העוסקים בתחום האינסטלציה וברשת החברתית פייסבוק, כדי למצוא את האינסטלטור המתאים. זכרו כי בחירת איש מקצוע טוב לטיפול בברז אינה עניין של מה בכך וחשוב להשקיע בה מעט מזמנכם.

לפרטים נוספים על אינסטלטור בתל אביב, התקשרו: 052-292-3939