שלום, שמי אורן רדה ואני דור שני של אינסטלטורים.
מיקצועיות, שירות ואמינות הם אבני הדרך בעבודתי.
בוא להיות חלק ממעגל הלקוחות המרוצים שלי!

אינסטלטור בחולון והסביבה

אינסטלטור בחולון והסביבה מבצע עבודות אינסטלציה באזור המרכז באופן מקצועי ויסודי. אורן רדה הוא אינסטלטור המבצע תיקוני אינסטלציה כבר למעלה מ-30 שנים. אנו מאמינים בשקיפות מלאה עבור כל סוגי העבודות והתיקונים הנדרשים ולכן אנו גובים תשלום אך ורק על העבודה שהתבצעה.

 

אינסטלטור בחולון

איך לבחור אינסטלטור בחולון – יצאת צדיק במחיר המשתלם ביותר?

אנו משתמשים בטכנולוגיה ובכלי העבודה המתקדמים ביותר על מנת לייעל את אופן העבודה ולשפר את הביצועים באופן משמעותי כך שבסופו של דבר הלקוח יצא מרוצה. מכיוון שחשובה לנו טובת הלקוח, החלטנו לתמחר את עלויות השירות שלנו במחירים חסרי תקדים וללא תחרות. אינסטלטור בחולון יכול לדרוש כל מחיר מנמוך ועד גבוה, אך רק אינסטלטור מקצועי הפועל בשקיפות מלאה יכול להרשות לעצמו לבקש מחיר משתלם לכל דורש וזאת מכיוון שתהליכי העבודה שלו יעילים יותר, מהירים יותר שאינם נופלים ברמתם מכל עבודת אינסטלציה אחרת.

שירותי אינסטלציה 24 שעות ביממה

אנו מספקים שירותי אינסטלציה 24 שעות ביממה באזור חולון והסביבה ומוכנים לצאת לטפל בכל סוגי עבודות האינסטלציה ובכל רמת מורכבות אשר תידרש לביצוע. אנו מספקים שירותי אינסטלציה הכוללים: פתיחת סתימות מים, שאיבת מים מהביוב, החלפת ברזים, תיקון צנרת ופיצוצי צנרת, תיקון והתקנת דודי חשמל ודודי שמש. אנו מאמינים כי טובת הלקוח היא מעל הכל ובכדי שתוכלו גם אתם למצוא אינסטלטור מקצועי ומיומן, כדאי לחפש ממליצים שהם למעשה מעגל הלקוחות הפנימי והחיצוני אשר קיבלו שירותי אינסטלציה בחולון והסביבה.

אם נתקעתם עם פיצוץ בצנרת או ריחות מסריחים המגיעים מהביוב, אל תהססו וצרו קשר במהרה עם אינסטלטור בחולון הזמין 24 שעות ביממה ותאמו שירות תיקון עבור כל תקלת אינסטלציה שהנכם צריכים לפתור. הממליצים שלנו מעידים על שירות מקצועי ואדיב הכוללים גם את היחס החם שקיבלו מאורן רדה המספק שירותי אינסטלציה, שרברבות ותיקונים באזור חולון והמרכז מזה 30 שנים.

אורן רדה מספק את שירותי האינסטלציה שלו בהתאמה אישית לקוח. משמעות הדבר היא כי כל עבודה מקבלת את מלוא תשומת הלב, עד ירידה לפרטים הקטנים. כמו כן, באמצעות שימוש בכלי העבודה המתקדמים בישראל, ניתן לקבל את רמת הגימור הגבוהה ביותר ובמחיר הוגן ללא תחרות. כל תהליך העבודה מתבצע לעיני הלקוח באופן גלוי כך שניתן לראות בדיוק מה עושה השרברב בכל עת. אם אתם צריכים להזמין תיקוני אינסטלציה לביתכם בדחיפות, אל תהססו וצרו עמנו קשר.

לפרטים נוספים ותיאום הזמנת אינסטלטור לתיקוני אינסטלציה, התקשר עכשיו: 072-392-6556