אינסטלטור ביהוד מספק שירותי אינסטלציה ביהוד והסביבה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. אם ברצונכם לתאם הגעתו של איש מקצוע לטיפול בנזילות מים, החלפת ניאגרה, התקנת ברזים, החלפת צנרת מים, תיקון והתקנת דודי חשמל ושמש תוכלו להתקשר בכל עת ובכל שעה, גם במקרים דחופים.

אינסטלטור ביהוד

אינסטלטור ביהוד

אינסטלטור ביהוד והסביבה

לפני שתבחרו להזמין אינסטלטור, עליכם לוודא כי נותן השירות אכן מקצועי ובעל המלצות ממעגל לקוחות רב. אורן רדה הוא אינסטלטור מקצועי אשר עוסק בענף האינסטלציה מזה 30 שנים. אורן רכש ארגז של כלים וטכניקות אשר שיפרו את המיומנויות המקצועיות שלו בעת מתן השירות ללקוח. משמעות הדבר היא שכאשר אתם מזמינים אינסטלטור ביהוד עכשיו, אתם מקבלים שירות מקצועי ואדיב ועבודה יעילה וזריזה יותר מהמתחרים. על כן, בכדי לצאת הוגנים עם הלקוח ועם נותן השירות, החלטנו כי על שני הצדדים צריכים לצאת מרוצים. לכן, מכיוון שהעבודה זריזה ויעילה יותר, ניתן לגבות מחיר נמוך יותר והוגן לכל כיס.

אורן רדה מספק שירותי אינסטלציה ביהוד והסביבה וזמין למענה 24 שעות ביממה, גם בשבת ובמקרים דחופים. אם נתקעתם עם תקלת אינסטלציה דחופה, אל תנסו לפתור אותה בעצמכם בכדי שלא תפגעו בצנרת יותר מהמצב הקיים. בכדי להקל עליכם, אנו כאן כדי לתת לכם שירותי מסביב לשעון ואנו ערוכים להגיע אליכם בכל עת על מנת לסייע לכם לפתור את התקלה בהקדם האפשרי.

איך יודעים מי הוא אינסטלטור מומחה?

בכדי לוודא שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר, אתם יותר ממוזמנים לבדוק מה יש לממליצים שלנו לומר עלינו. כל שעליכם לעשות הוא לבדוק בדף הבית שלנו או באתר מידרג ולקרוא אילו שירותים הם קיבלו ומה הם היתרונות והפידבקים של נותן השירות. נסו לבקש המלצות של חברים, מכרים ובני משפחה אשר הזמינו בעבר שירותי אינסטלציה באזור מגוריכם והיו מרוצים מנותן השירות.

אורן רדה ערוך ומוכן לקבל כל פניה ואף החליט שלא לגבות תשלום עבור ביקור בבית הלקוח. לכן, בכל מקרה הסיכון הוא עליו בלבד ובכל מקרה לא על הלקוח. לקוחות רבים קיבלו שירות מקצועי אשר פתר עבורם את התקלה באופן מידי. כמו כן, זמן הגעת האינסטלטור הייתה מהירה והמחיר היה הוגן. לכן, אם עליכם לפתור תקלה בצנרת, אל תהססו והתקשרו לתיאום טכנאי מקצועי אשר יגיע לכל קריאת שירות ותקלה ביהוד וישמח לעמוד לשירותכם.

לפרטים נוספים ותיאום ביקור ראשוני ללא עלות, התקשרו: 072-392-6556