דף הבית  »  מאמרים   »   5 מקרים בהם אתם זקוקים לאינסטלטור ולא ידעתם

5 מקרים בהם אתם זקוקים לאינסטלטור ולא ידעתם

כאשר כואבת לנו השן אנו יודעים לפנות לרופא השיניים, וכאשר הילד שובר את הילד במשחק כדורסל, אנו דואגים לבוא עמו לאורתופד. עם זאת, כשאנו מבחינים בסתימות באמבטיה או בכתמי עובש על הקירות, אנו לא חושבים לפנות לאינסטלטור. זאת משום שאנחנו בטוחים כי אנו יכולים להסתדר באופן עצמאי. שהרי, את הסתימה באמבטיה אפשר לפתוח באמצעות שפיכת חומץ, סודה ומים חמים לחור הניקוז של האמבטיה, ואילו את הכתמים המכוערים שהופיעו על הקירות ניתן להסתיר באמצעות צביעתם. אך כאשר אנו מגלים שהשיטות הביתיות אינן עוזרות לנו, עלינו לקרוא לאינסטלטור מומחה.

אינסטלטור מוסמך

5 המקרים שבהם יש להזמין אינסטלטור

אלה כמה מבין המקרים הנפוצים שבהם יש צורך להזמין אינסטלטור לטיפול בבעיה:

  1. ריקבון קירות – כאשר אנו מבחינים בריח רקוב העולה מביתנו או בכתמים כהים על הקירות, אנו עלולים לתרץ זאת בצורך לשמור על ניקיון הבית. אך גם אם ננקה את הבית בכל יום ונבריק אותו עד היסוד, לא נוכל להיפטר מכתמי הריקבון ומהריח הבלתי נעים. הסיבה לסימנים אלה היא נזילת צנרת. האינסטלטור המקצועי יכול לאבחן את בעיית הנזילה בעזרת מכשיר משוכלל כמו מצלמה תרמית או מערכת אקוסטית ולתקן את הבעיה.
  2. סתימה באמבטיה – סתימות קלות באמבטיה אכן עשויות להיפטר בקלות אם רק תדאגו לנקות את חור הניקוז. אך במקרים קשים, כאשר המים לא עוברים או כשמי שופכין עולים מתוך הביוב, יש צורך לקרוא לאינסטלטור כדי שיוכל לשחרר את הסתימה. סתימות ביוב נגרמות מהצטברויות של חומרים שונים בתוך הביוב כמו מי שופכין, פסולת, שומנים או שאריות של פירות רקובים.
  3. כשהדוד לא מחמם – אם אתם משתמשים בדוד חשמלי, אתם יודעים שכדי שתוכלו להתקלח במים חמים, יש צורך להמתין כרבע שעה עד שהמים בדוד יתחממו. אך מה קורה כאשר הדוד דולק במשך שעה והמים עדיין פושרים? זהו אחד הסימנים הבולטים לבעיה בגוף החימום של הדוד, ויש לקרוא לאינסטלטור כדי להחליפו.
  4. כשהמים לא זורמים בניאגרה – אם אתם מגלים כי אינכם מצליחים להוריד את המים בשירותים ושללתם את קיומה של הפסקת חשמל, ייתכן כי מדובר בבעיה בניאגרה הסמויה, אשר בה יוכל לטפל האינסטלטור.
  5. ריח רע שעולה מן הביוב – לכאורה, זה מה שהייתם מצפים מכל ביוב, אך כשהריח מגיע לחלונות ביתכם, זהו דגל אדום. במקרה זה יש צורך להזמין אינסטלטור אשר יוכל לשאוב את תכולת הביוב באמצעות ביובית.

לבחור אינסטלטור טוב

בחירת אינסטלטור מומלץ אינה דבר של מה בכך. לפני שאתם פונים לאינסטלטור שאת הטלפון שלו מצאתם באתר האינטרנט, דאגו לברר עליו פרטים נוספים ולבחון את דעתם של הגולשים, ולברר את התשובות לשאלות הבאות: כמה שנות ניסיון יש לאינסטלטור זה? האם לקוחות אחרים היו מרוצים משירותיו?